Turniej Orlików o Puchar Burmistrza MiG Wiązów 14.03.2015

Puchar wymknął nam się z rąk, a zdecydował o tym ostatni mecz turnieju pomiędzy KS Świteź Wiązów II i Fundacją Młodzi Sportowcy Strzelin I, który zakończył się remisem 2:2.
W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn: Akademia Piłki Nożnej Oława - Miłosz Solarski, Fundacja Młodzi Sportowcy Strzelin I i II - Dominik Szaniawski, oraz KS Świteź Wiązów drużyna I w składzie: Robert Paszkiewicz, Kacper Wawrzosek, Brajan Bojdo, Krystian Jadach, Jakub Biłanik, Dawid Curyl, Tymoteusz Szymański, drużyna II w składzie: Józek Pabian, Kacper Maguszczak, Marek Nasulicz, Miłosz Szałański, Wiktoria Kunicka, Igor Dankowiak, Mikołaj Przewdziecki. Zespoły grały w systemie każdy z każdy. Na wyróżnienie w ekipie Wiązowskiej zasłużyło dwóch zawodników Kacper Maguszczak (9 goli), oraz Miłosz Szałański (4 gole). Puchar zdobyła drużyna Fundacji Młodych Sportowców Strzelin I, który z rąk pani prezes Magdaleny Krupy odebrał kapitan zespołu. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i pamiątkowe medale za uczestnictwo w turnieju.
Dziękujemy zawodnikom za ducha walki i emocje sportowe, których nam dostarczyli, Emilowi Trzynodze za sędziowanie, oraz za opiekę medyczną Krzysztofa Paszkiewicza.

Powiązana galeria: