Świteź o klasę lepszy od Korony.

Świteź o klasę lepszy od Korony tak pokrótce można by podsumować wczorajsze spotkanie, które rozegraliśmy o 17.30 przy sztucznym oświetleniu. W całym meczu zdecydowanie przeważaliśmy, widać że regularne treningi przełożyły się na kondycję zawodników, której brakowało gościom. Wysoką wygraną zawdzięczamy skuteczności Kamila Idczaka, Maćka Zarównego, Michała Curyla, Olka Szafrańskiego i Tomka Łacha który popisał się celnym strzałem z pierwszej piłki zza pola karnego, również Krzysztof Łopuch zapisał dobre asysty na swoim koncie. Drużyna z Osieka stworzyła raptem kilka akcji po jednej z nich zdobywając gola kontaktowego w pierwszej połowie meczu.
Tak więc, wysoka wygrana nad "A" klasowym rywalem napawa optymizmem a przygotowania do rundy wiosennej idą w dobrym kierunku.

KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - KORONA OSIEK 9:1 (3:1)

Bramki zdobyli:
Idczak x3, Zarówny x2, Curyl x2, Szafrański x1, Łach x1